e
sv

Epic Games, Fiyatı 50 TL olan Oyunu Bedava Verecek!

Epic Games Fiyati 50 TL olan Oyunu Bedava Verecek 1 | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games’in Steam Fiyatı 50 TL Olan Hangi Oyunu Ücretsiz Olarak Vereceği Belli Oldu!

2017’de Steam’de satışa çıkan PCmacOSLinuxPlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanan şehir yapma simülasyon oyunu Surviving Mars şimdi Epic’e geliyor.

.Surviving Mars

Ücretsiz oyun dağıtmaya dağıtmaya doyamayan Epic Games, gelecek hafta 11 Mart tarihinde Steam’de 50 TL gibi bir ücrete satılan Surviving Mars adlı oyunu 11 Mart ile 18 Mart arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyerek oynamanıza imkan veriyor. 2018’de oyun piyasasına giren yapım, oyuncularına Mars’ta şehir kurma simülasyonu yaşatacak.

Oyun içerisinde 17 ülkeye ait askeri teçhizat, silah, uçak gibi araçların bulunduğu online strateji oyunu daha şimdiden bir sürü oyuncunun ilgisini çeker hale gelirken; Epic Games’ten 11 Mart’ta oyunun ücretsiz olacağı haberi geldi.

 

Epic Games Fiyati 50 TL olan Oyunu Bedava Verecek 2 | Tekno Deha

 

Surviving Mars nasıl bir oyun?

surviving mars

Mars yani bir diğer adıyla kızıl gezegenin üzerinde kendimize ait bir şehir kuracağımız ve Mars’a giden ilk insan kolonilerinin önderleri olduğumuz Surviving Mars oyunu; bu ilginç gezegenin derinliklerine inerken aynı zamanda sizden doğru bir strateji ile ilerlemenizi de isteyecek. Bu sayede koloninizin hayatta kalma şansı daha fazla artacak. Buna bağlı olarak Mars üzerinde kurduğunuz hakimiyette artacak.

Haemimont Games isimli stüdyo tarafından yapılan ve eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu görüşler alan oyun 11 Mart tarihinde tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. 18 Mart’a kadar oyunu bedava bir şekilde de kütüphanenize ekleyip bu oyuna sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.

Surviving Mars sistem gereksinimleri

Minimum:

– İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit

– İşlemci: Intel Core i3-4130 3.40GHz / AMD Phenom II X6 1045T

– Ekran kartı: GeForce GT 620 / Radeon HD 6450

– Ram: 4 GB RAM

– Boş Depolama Alanı: 6 GB

– Directx 11

Önerilen:

– İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit

– İşlemci: Intel Core i5-2400 3.10GHz / AMD PRO A12-8870

– Ekran kartı: GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 360

– RAM: 8 GB RAM

– Boş Depolama Alanı: 6 GB

– Directx 11

Oyunun sistem gereksinimlerine bakacak olursak neredeyse herkesin evinde olan basit bir masaüstü bilgisayar veya laptopun oynatabileceği bir düzeyde gereksinimlerine sahip. 2013 yılından sonra aldığınız bir bilgisayarınız var ise bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz gibi duruyor. Laptoplarda ise 4 GB RAM’in üstünde bir RAM miktarına sahip bir cihazınız var ise bu oyunu sorunsuz bir biçimde oynayabileceksiniz.

Epic’in 11 Mart tarihinde ücretsiz vereceği oyundan bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, ücretsiz olarak oyun hakkındaki hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.