e
sv

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

Yılbaşı yaklaşırken oyun dağıtıcılarının fiyatsız oyun ve indirim periyotlarında sunduğu oyunlar dikkat çekiyor. Aksiyon ve öykü tabanlı oyunlarda etraftaki sesleri en ince ayrıntılarıyla duymak ve ona nazaran hareket etmek standart kulaklıklarla bir oldukça sıkıntı. Oynadığınız oyundan keyif almak ve oyunların sunduğu üstün ses kalitesini hissetmeniz için alabileceğiniz 300 TL altı en uygun oyuncu kulaklıkları listesi sizlerle.

300 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları

Oyuncu kulaklıkları size en güzel oyun tecrübesini sağlarken hem sizi dış dünyadaki seslerden izole eder hem de oyun seslerinden etrafınızdakilerin rahatsız olmasını önler. Ergonomi için baş yapınıza uygun bir kulaklık seçmelisiniz, başınızda durmayan yada başınızı sıkan bir oyun kulaklığı oyuna konsantre olmanızı engelleyebilir. Ayrıyeten gamer kulaklığınızın derinize temas eden kulaklık pedi ve baş bandı üzere kısımlarının hangi gereçten yapıldığına ve rahatlığına da dikkat etmelisiniz.

Örneğin krom bantlı kulaklıklar, deri kaplı olanlar kadar rahat olmayabilir ve başınızdan kayabilir. Rahatlık dışında en değerli faktör ses kalitesidir. Örneğin, sizi çevreleyen sesiyle 7.1 surround kulaklıklar kendinizi oyunun içinde hissetmenizi ve çevresel ayrıntılara seslerle uzaktan hakim olmanızı sağlar. Kelamı fazla uzatmadan listemize geçelim;

Bloody G530 Glare 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Bloody G530 Glare 7.1 oyuncu kulaklığı, 50 mm Neodyum manyetik şoför, çift ses hazneli tasarlanmış hoparlör ve yumuşak deriden yapılma askılı baş bandı ile konforlu bir dizayna sahip. Tüm gürültüleri filtreleyen yumuşak kulak pedlerinin yanı sıra mikronun üzerinde de çok taraflı gürültü azaltıcı bulunuyor. Kulaklığın dış tarafındaki kırmızı LED ışıklar farklı bir hava katıyor.

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

Fiyatı 212 TL olan Bloody G530 Glare 7.1 oyuncu kulaklığını buradan satın alabilirsiniz.

Trust GXT 307 Ravu Oyuncu Kulaklığı

Ayarlanabilir baş bandı ve katlanabilir mikrofonuyla kulak üstü oyuncu kulaklığı, 40 mm Neodyum manyetik ses şoförü ile 20 Hz – 20.000 Hz frekans aralığında üstün ses tecrübesi sunuyor. Ayrıyeten konsollar için 2 metre, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için de 20 cm uzatma kablosu bulunuyor.

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

Fiyatı 138 TL olan Trust GXT 307 Ravu oyuncu kulaklığını buradan satın alabilirsiniz.

AntDesign 2K-K6 Serisi Oyuncu Kulaklığı

LED ışık dizaynıyla oyuncuları cezbedecek AntDesing 2K-K6 serisi kulaklık, 50 mm kulaklık şoförü ve kalın kulaklık pedleri sayesinde sesi kulağa hapsetmesi ile öne çıkıyor. Kulaklığın mikrofonu 160 dereceye kadar ayarlanabiliyor.

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

Fiyatı 299 TL olan AntDesing 2K-K6 serisi oyuncu kulaklığını buradan satın alabilirsiniz.

Classone HP915 RGB 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Oyunlarda direkt ve gerçek 7.1 Surround ses kalitesi sunduğu belirtilen kulaklık, oyun oynadığınız, müzik dinlediğiniz ve sinema izlediğiniz vakitlerde üstün ses performansı ile öne çıkıyor. 50 mm kulaklık şoförü ve 20 Hz – 20 KHz frekans aralığına sahip kulaklık RGB aydınlatma özelliğine de sahip.

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

Fiyatı 229 TL olan Classone HP915 7.1 oyuncu kulaklığını buradan satın alabilirsiniz.

Tucci A3 Oyuncu Kulaklığı

Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunan kamuflaj desenli kulaklık, 40 mm hoparlör şoförüne sahip. 20 Hz – 20 KHz frekans aralığı ile ince ayrıntıları sunabiliyor. Kompozit mikrofon ile istikrarlı bir biçimde karşıya ses ileten oyuncu kulaklığı PS4, Xbox ve PC platformlarında kullanılabiliyor.

En İyi Oyuncu Kulaklıkları (300 TL)

Fiyatı 139 TL olan Tucci A3 oyuncu kulaklığını buradan satın alabilirsiniz.

 

 

Emsal makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI