e
sv

En İyi Kripto Para Satın Alma Uygulamaları

En İyi Kripto Para Satın Alma Uygulamaları
avatar

Enes Sivri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para olarak geçen dijital para birimleri, günümüzde popülerliğini halen korumaktadır. Birçok alanda gittikçe sıkı bir şekilde yayılan ve kullanımı artan bu dijital coinler, hayatımızın birçok alanında bizleri karşılamaktadır. Günümüzde birçok farklı sanal alem üzerinde alışverişler dijital para birimleri ile birlikte gerçekleşmektedir. Bu durum gittikçe de yaygın bir hale gidiyor diyebilirim.

Peki dijital para birimlerinin marketi olan en iyi kripto para uygulamaları hangileridir? Cevabı sizlerde merak ediyorsanız doğru yazıda olduğunuzu söyleyebilirim. Sizler için günümüzde güvenilir ve kullanırken pişmanlık yaşamayacağınız kripto para uygulamalarını tanıtmak ve paylaşmak istiyorum.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listemize geçiş yaparak bizleri nelerin beklediğine kısaca göz atabiliriz.

En İyi ve Güvenilir Kripto Para Uygulamaları

Ülkemizde uzun yıllardır bu sektör içerisinde onlarca farklı uygulama yer almaktadır. Sizler için güvenilir ve gerçekten de kullanışlı olan uygulamaları listeye eklemek istedim. Umarım faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

Binance

Binance 

Binance

Listemizin ilk sırasında Binance platformu yer almaktadır. Uzun yıllardır hem ülkemizde hem de dünyada kullanılan popüler bir dijital kripto para marketidir. Dünya üzerinde global bir uygulama haline gelen Binance, en büyük kripto para uygulamalarından birisidir. Genel olarak komisyon oranlarının diğer rakiplerine göre düşük olması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bunun yanında hem mobil platform hem de bilgisayar üzerinde kullanım sağlaması da, insanların avantajı durumuna gelen bir özelliktir.

En iyi bitcoin siteleri listesine eklemiş olduğum Binance için buraya tıklayabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Bitlo

Bitlo

Bitlo

Bitlo, en iyi kripto para uygulamaları arasında eklemek istediğim bir platformdur. Türk kripto para ortamında ismini sıklıkla duyduğumuz ve kullanıcıların memnun kaldığı bir yazılımdır. Sade arayüzü ve kullanışlı uygulaması ile birlikte kullanıcıların olumlu dönüşlerini almaktadır. Sistem üzerinde 7/24 aktif çalışan bir destek hattı yer almaktadır. Bu destek hattına kripto para işlemleri için istediğiniz zamanda yazabilir, en kısa zamanda dönüş alabilirsiniz. Yaptığım araştırmalara göre günlük işlem hacminin 50 Milyon Dolar‘ı geçtiğini gördüm. Açıkçası bu rakamın uygulama güvenilirliği açısından yeterli geleceğini düşünmekteyim.

En iyi bitcoin siteleri listesine eklemiş olduğum Bitlo için buraya tıklayabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Paribu

Paribu

Paribu

Ülkemizde reklamına sıklıkla karşılaştığımız platformlardan biriside Paribu isimli yazılımdır. 2017 yılında kurulan ve günümüze kadar büyük başarılara imza atan bir platform haline dönüşmüş durumdadır. Uygulamanın büyük bir avantajı, Türkiye merkezli olarak hizmet vermesidir. Türk kripto para uygulamaları arasında en güvenilir ve sevdiğim platformlardan birisidir. Özellikle kolay kullanımı ve sade tasarımı ile birlikte kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni kazanmaktadır.

En iyi kripto para satın alma uygulamaları listesine eklediğim Paribu uygulamasını indirmek için buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

BtcTürk

BtcTürk

BtcTürk

En iyi kripto para uygulaması listemizin bir diğer ismi ise BtcTürk isimli yazılımdır. Türkiye’nin en büyük kripto para platformları arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan onlarca farklı coin ile birlikte, kullanıcılarına harika bir hizmet sunmaktadır. Uygulama birçok yönüyle birçok avantajlar sağlamaktadır. Dezavantaj olarak gördüğüm tek nokta, ödenen komisyon ücret oranlarıdır. Maallesef diğer platformlara göre biraz daha yüksek olması üzücü bir durum. Fakat diğer yönleri ile birlikte harika bir hizmet sunuyor diyebilirim.

En iyi kripto para satın alma uygulamaları listesine eklediğim BtcTurk uygulamasını indirmek için buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Kucoin

Kucoin

Kucoin

En güvenilir kripto uygulamaları arasında bir diğer ismimiz ise Kucoin isimli yazılım gelmektedir. Markette yaptığım araştırmalarda birçok kişinin bu uygulamayı da kullandığını fark ettim. İndirme yaptım ve kısaca uygulamayı kullanma zamanım oldu. Genel olarak baktığımızda kolay bir kullanım yer alırken, tasarım olarak da anlaşılır bir yapısının olduğunu söyleyebilirim. 5 Milyon’dan fazla kayıtlı kullanıcısı olan Kucoin, kullanıcılarına hızlı ve güvenilir bir kripto market servisi sağlamaktadır.

En iyi kripto para satın alma uygulamaları listesine eklediğim Kucoin uygulamasını indirmek için buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte en güvenilir ve en iyi kripto para uygulamalarını paylaşmaktayız. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz.