e
sv

En İyi Görüntülü Konferans Uygulamaları

hangisiyle gorussek en guzel goruntu konferans uygulamalari eTqb5wpu | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Görüntülü Konferans Uygulamaları

Covid-19 salgını sebebi ile tüm eğitim ve iş sürecinin konutlara taşınması, haliyle birçok gereksinimi da beraberinde getirdi. Bu ihtiyaç listesinin başında da doğal ki uzaktan online olarak bağlantı sağlama araçları geliyor. Okul derslerinin ve iş toplantılarının verimli ve inançlı bir biçimde sağlanabilmesi ismine son bir yıldır önemli bir ivme yakalayarak öne çıkan görüntülü konferans uygulamalarını, sizler için derledik.

Google Meet

Dünyanın en büyük arama motoru Google‘ın sesli ve imajlı görüşme aracı Google Meet, son periyotta süratli yükselişi ile dikkat çekiyor. Piyasaya birinci sunulduğunda fiyatlı olduğu için daha çok profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilse de, pandemi sebebi ile fiyatsız hizmet vermeye başlayan Meet, bu atılımı ile çabucak hemen herkes tarafından bilinir ve kullanılır hale geldi.

Gmail hesabınız ile kolay kolay bağlanıp görüşmeye katılabildiğiniz görüntülü konferans uygulamasında ekran paylaşımı, beyaz tahta üzere çeşitli özellikleri kullanabilmeniz de mümkün. Ek olarak görüntülü yahut sesli olarak katıldığınız görüşmeye, uygulamada yer alan sohbet kısmında da etkin olarak iştirak gösterebilirsiniz.

görüntülü konferans tekno deha

 

Zoom

Pandemi periyodu ile birlikte süratle yükselişe geçen görüntülü konferans uygulaması, elde ettiği muvaffakiyet ile uzun yıllar daha isminden kelam ettireceğe benziyor.

Ayrıntılı kullanım özellikleri ve süratli arayüzü sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Zoom, fiyatlı ve fiyatsız olmak üzere iki farklı alternatif ile kullanılabiliyor. Fiyatsız sürümde bir görüşmeyi en fazla 40 dakika ile sınırlandırabildiğiniz uygulamada da neredeyse tüm özellikleri etkin olarak kullanabiliyorsunuz.

Fiyatsız versiyonu ile dahi epey verimlilik sağlayan ve kullanışlı olan Zoom, okul dersleri yahut toplantılar için olağanüstü bir seçenek. Ekran paylaşımı üzere özelliklerin de yer aldığı uygulamada, tüm işlerinizi rahatlık sürdürebilirsiniz.

görüntülü konferans

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.