e
sv

En İyi Driver Güncelleme Programı [2022]

En İyi Driver Güncelleme Programı
avatar

Enes Sivri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bilgisayarlar, günümüzün olmazsa olmaz teknoloji harikalarından bir tanesidir. Laptop ve masaüstü cihazlarımız özellikle biz gibi internet ile uğraşmayı seven, oyunlar oynayan kişiler için çok önemli bir cihazdır. Günümüzde milyarlarca kişi bilgisayar kullanmaktadır. Bu yazımızda ise sizlerle birlikte en iyi driver güncelleme programı paylaşımında bulunarak sizlere birlikte bilgi aktarımında bulunacağız.

En İyi Driver Güncelleme Programı

Bilgisayarlarımızın donanımsal olarak bir çok parçası ve sürücüsü bulunmaktadır. Bu sürücüler zaman içerisinde eskimektedir. Yenisi çıkarılan bu sürücüler güncelleme yapılmadığında eskisi gibi iyi bir performans vermeyip, yavaşlamaktadırlar.

Eğer sizler cihazlarınıza driver güncelleme işlemini gerçekleştirmezseniz bilgisayarlarınız üzerinde kasma, donma, takılma gibi birçok problemi yaşayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı driver güncelleme işlemi bizler için çok önemli faktörlerden bir tanesidir.

Şimdi ise sizlerle birlikte en iyi sürücü güncelleme programı paylaşımında bulunarak sizlere tavsiyede bulunmak istiyorum.

Driver Booster 9

Bizlerinde kullanmış olduğu bu yazılım işinin en iyilerindendir. Eğer bilgisayarınızın sürücülerini güncellemek isterseniz mutlaka driver booster 9 programını kullanmanızı tavsiye etmekteyim.

Driver booster 9 ile birlikte cihazınızı çok daha performanslı ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Özellikle bilgisayarınızı formatladıktan sonra kullanmanız gerekmektedir. Format sonrasında bilgisayarınıza birçok sürücü yüklenmeyecektir. Haliyle ekranda donma, takılma gibi problemler yaşayabilirsiniz.

Anlayacağınız üzere bu program hem driver güncelleme, hem de bilgisayar hızlandırma konusunda sizler için harika bir yazılım olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca bkz: Format Atmadan Windows 10 Kurma

Driver Booster 9 Nasıl Kullanılır?

Driver Booster 9, basit ve kolay bir ara yüze sahiptir. Programı kurduktan sonra tek yapmanız gereken şey Tara butonuna tıklamaktır. Tarama işlemi bittikten sonra karşınıza eski olan sürücüler gelecektir. Buradan ise istediğiniz sürücüleri güncelle butonuna basmanız yeterli olacaktır. Güncelleme sonrasında bilgisayarınızı yeniden başlatın ve eski performansına göre kıyaslama yapın.

En İyi Driver Güncelleme Programı

En İyi Driver Güncelleme Programı

Driver Booster 9 Ne İşe Yarar?

Driver Booster 9, bilgisayarımızın eski sürücülerini güncellemek için kullanabileceğimiz harika bir yazılımdır. Bu program sizlerin bilgisayarlarınızı daha iyi çalışmasına ve performans arttırmasına çok büyük katkıda bulunmaktadır. Bilgisayarınızın eski sürücülerini yenileriyle değiştirir, bu sayede de bilgisayarınız eskisine göre daha iyi performans verecektir.

Burada sizlerle paylaşmış olduğum program sadece sürücü güncelleme değil, bunların yanında birçok özellik ile bizleri karşılamaktadır. Araç kategorisine tıkladığınızda birçok farklı işlevsele sahip olan özellikleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte en iyi driver güncelleme programı olan driver booster yazılımı hakkında bilgi paylaşımında bulunmaktayız. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle kolay bir şekilde paylaşımda bulunabilirsiniz.