e
sv

En Güncel Kripto Para Haberleri | BitCoinci.NeT

bitcoinci.net
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En Güncel Bitcoin Ve Kripto Para Haberleri’ne Ulaşmak Artık Daha Kolay!

Son Dönemde Kripto Para ve Bitcoin ile ilgili haberler yükselen trendler ile daha çok önem arz etmeye başladı. Birçok insan Bitcoin ve Altcoin Piyasalarına giriş yaptı. Bu piyasaları yakından takip etmek ve yükseliş ve düşüş trenlerini yakalamak büyük önem arz ediyor.

Yatırımlarımızı güvence altına almak ve olabildiğince iyi değerlendirmek için Bitcoin Piyasasını yakından takip eder olduk. XRP davası, Elon Musk Tweetleri ve Dogecoin yükselişi, Reddit eylemleri derken piyasada takip etmemiz gereken birçok etken ile kafamız allak bullak oldu. Kısa ve öz haberlere güncel olarak ulaşmak için size yeni bir platformdan bahsetmek istiyorum.

Bitcoinci.Net sitesi Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yayın yapan bir platform. Kısa ve öz haberler ile piyasanın nabzını tutuyor. Kategorileri gayet açık şekilde ifade edilmiş. Kripto Para Gündeminden, Piyasanın Dominantı Bitcoin, Altcoinler, işin teknoloji kısmı olan Blockchain ve son olarak Ekonomi gayet düzenli ve aradığınız her habere ulaşabileceğiniz sade ve basit bir platform.

Piyasa ile ilgili haberleri takip etmenin önemini vurgulamam gerekirse XRP ve SEC arasındaki davayı örnek olarak gösterebilirim. Çok hızlı ve lineer bir yükselişte olan XRP coini, SEC yani Amerika Piyasa Denetleme Kurumu tarafından açılan dava ile bir anda sert bir düşüş yaşadı. Son günlerde ise davanın hemen öncesinde Eski SEC Başkanı’nın açıklamaları ile XRP Yüzde 30’luk bir kar getirdi fakat davanın sonuca ulaşamaması ile çok uzun sürmedi fakat bu süreç esnasında doğru zamanlarda alım-satım yapan bir kişi 1000 Dolarlık yatırımını 5000 Dolara kadar yükseltme şansına sahipti.

Bu söylediklerim tabi ki bir yatırım tavsiyesi değil fakat haberleri takip edip doğru analizler ile çok büyük karlar yakalamak mümkün. Son olarak eğer sizde bu platformu incelemek isterseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bitcoinci.Net 

 

 

etiketlerETİKETLER