e
sv

DOOM Eternal Update 2 Yayınlandı

doom eternal update 2 yayinlandi L7SshwRF | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DOOM Eternal Update 2 Yayınlandı

DOOM Eternal için yeni çok oyuncu haritası ve daha güçlü iblisler getiren bir güncelleme geldi. DOOM Eternal Update 2 ikinci büyük güncellemesi olarak karşımıza çıkarken Enpowered Demons özelliği de değişiklik gösteriyor.

Hatırlarsanız Update 1 ile gelen Enpowered Demons diğer bir oyuncu öldüğünde kıssa sırasında karşınıza çıkan az ve güçlü düşmanlardı. Bir oyuncu bir iblis tarafından öldürüldüğünde, iblis öbür bir oyunun oyununda daha güçlü bir formda geliyordu lakin öldürüldüğünde de mükafatı daha fazla oluyordu. Görünen o ki oyuncular bundan epey keyif aldı ve oyunda bunların daha fazla yer bulmasını istedi.

DOOM

iD Software, Torment isimli yeni haritanın açıklamasını ise şöyle yapıyor: “UAC, Slayer Cehennem’in Dünya’yı işgal etmesini engelledikten sonra bu karakoldan kaçtı. Bir vakitler araştırma örneği olarak kullanılan Titanlar, bu kutsal kazıların ebedi esirleri olmaya devam ediyorlar.”

Battlemode maçlarında yaşanan gecikme sorunu da birtakım düzeltmelerle neyse ki çözülmüş. Ek olarak, kullanıcı arayüzü ve özelleştirme menülerinde de kaliteyi artıracak birtakım geliştirmeler yapılmış. Yeni eklenen Render Modes ise siyah beyaz bir oynanış sunuyor ve kumlu, sinematik, Doom Classic üzere seçenekler sunuyor. Değişikliklerin tamamına ise bu adresten bakabilirsiniz.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir? Sizce başarılı bir güncelleme mi oldu?
Teknodeha.com‘daki diğer yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tekno Deha, samimiyetin adresi.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI