e
sv

Diablo Immortal Ücretsiz Olacak; Alfa Testleri Başlıyor

diablonun tasinabilir oyunu diablo immortal fiyatsiz olacak alfa testleri basliyor bZUc2eRy | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Diablo Immortal Ücretsiz Olacak; Alfa Testleri Başlıyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Blizzard Entertainment’ın yaptığı Diablo serisinin yeni oyunu Diablo Immortal‘dan birtakım güncellemeler paylaşıldı. İki yıl evvel duyurulan lakin oyuncuların bir epey reaksiyon gösterdiği oyunun alfa testleri başlıyor.

Oyunun baş tasarımcısı Wyatt Cheng, geçtiğimiz saatlerde yaptığı açıklamada oyunun teknik alfa kademesine geçmek üzere olduğunu açıkladı. Lakin ne yazık ki çoğunluğu Avustralya’dan olan az sayıda oyuncu kısa müddetliğine erişim hakkına sahip olacak. Oyunun erken etaptaki düzey atlama tecrübesine ve orta kısımlardaki sistemler test edilecek. Oyunun test aşamaısnda sadece 4 sınıf bulunacak ve bunlar; Barbarian, Monk, Demon Hunter ve Wizard. Ayrıyeten üst düzey limiti de yalnızca test için 60’tan 45’e düşürüldü.

Diablo Immortal

Diablo Immortal, Diablo 2 ve Diablo 3 ortasında bir vakitte geçecek. Worham’da başlayacak olan öykü oyuncuları tanındık tanınmadık bölgeye götürecek. Deckard Cain’in de yeniden işin içinde.

Son olarak da oyunun fiyatsız bir oyun olacağı doğrulandı. Ana öykünün tamamı ve ileride gelecek olan içerik güncellemeleri fiyatsız olacak. Lakin yalnızca isteğe bağlı oyun içi satışlar da yapılacak.

Oyunun ne vakit çıkış yapacağı şimdi bilinmiyor. Oyunun taşınabilir aygıtlar için yayınlanacağını hatırlatalım. Ancak alfa testi için buradan kayıt yaptırarak talihinizi deneyebilirsiniz.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI