e
sv

Death Stranding ‘e Cyberpunk 2077 İçerikleri Geliyor

death strandinge cyberpunk 2077 icerikleri geliyor 4cwsHZpA | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Death Stranding ‘e Cyberpunk 2077 İçerikleri Geliyor

Yayıncılığını 505 Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Kojima Productions’ın yaptığı geçtiğimiz yılın en uygun oyunlarından biri olan Death Stranding ‘in PC sürümü için yeni bir eklenti paketi duyuruldu.

Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna, Cyberpunk 2077 temalı içerikler ekleniyor. Bu içeriklerin oyunun sırf PC sürümü için yayınlandığını hatırlatalım. Güncelleme ile birlikte oyuna Cyberpunk 2077 temalı Reverse Trike aracı, Johnny Silverhand’in metal kolu, gözlüğü, hack mekaniği ve 6 yeni misyon ekleniyor. Güncellemenin boyutu 34 GB. Şu andan itibaren oyuncular fiyatsız bir biçimde yenileştirmeyi yapabilir.

Death Stranding

Ayrıyeten bir içerik güncellemesi üzere olmasa da Cyberpunk 2077’nin içerisinde de Kojima ve Death Stranding ile ilgili bulabileceğiniz birtakım sürprizler bulunuyor. Lakin ne olduğunu söylemeyelim, siz bulunca size süpriz olsun.

Death Stranding şu anda Steam, Epic Games ve PlayStation Mağazası’nda erişilebilir durumda. Oyunun hemen alıp keyfinie bakabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Sam Bridges, Ölüm Kıyısı’nın tamamen değiştirdiği bir dünyaya göğüs germek zorunda. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşıyarak parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çıkıyor. Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner var. Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni, türlere meydan okuyan bir deneyim.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI