e
sv

Cyberpunk 2077 , PlayStation Store’dan Kaldırıldı

cyberpunk 2077 playstation storedan kaldirildi rqNjaQlq | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 , PlayStation Store’dan Kaldırıldı

Yıllardır piyasaya sürülmesi beklenen Cyberpunk 2077 oyunu , ilk çıktığı günden itibaren bütün dünyada büyük ilgi görmeye başlamıştı. Bazı kullanıcılar oyunlardaki hatalardan bahsetseler de oyun genel anlamda herkesin gönlünde taht kurmuş vaziyette. Sosyal medya platformlarında da büyük gündem ama geçtiğimiz günlerde farklı mağazalardan kaldırılan bu oyun şimdi de Playstation Store’den kaldırıldı.Sony’nin yaptığı açıklamalara ve yeni gelişmelere gelin yakından bakalım.

Kotaku’nun haberine nazaran PlayStation 4 sahiplerine Cyberpunk 2077 için para iadesi almalarının söylendiği ve daha sonra ise iadelerin yapılmadığı keşmemeş nihayet sona erdi. Sony, şirketin sadece geri ödeme yapmakla kalmayıp, oyunun kendisinin de PlayStation Store’dan çekileceğini doğruladı.

PlayStation web sitesinde yayınlanan kısa  açıklama şu halde:

SIE, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır, bu nedenle Cyberpunk 2077 PSS üzerindensatın alan tüm oyunculara tam bir geri ödeme sunmaya başlayacağız. SIE ayrıyeten bir sonraki duyuruya kadar oyunu mağazamızdan kaldıracağız.

Cyberpunk 2077’yi PSS üzerinden satın aldığınızı onayladıktan sonra, geri ödemenizi sürece koymaya başlayacağız. Para iadesinin tamamlanmasının ödeme formülünüze ve finans kuruluşunuza nazaran değişebileceğini lütfen unutmayın.

Şu anda PSS’ye girip “Cyberpunk” araması yaparsanız, elde edeceğiniz tek şey bu:

Cyberpunk 2077 , PlayStation Store’dan Kaldırıldı

Sony, para iadesi için bir de özel sayfa hazırladı. Ülkemizdeki kullanıcılar sayfaya buradan ulaşabilirler.

Son olarak Sony’nin oyunu PlayStore’dan kaldırmasından sonra CD Projekt’in hisselerinde  % 19 düşüş yaşandıç

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI