e
sv

Cyberpunk 2077 PlayStation Store ‘dan Kaldırıldı

cyberpunk 2077 playstation storedan kaldirildi para iadeleri yapilacak 3Pt5JUfg | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 PlayStation Store ‘dan Kaldırıldı

CD Projekt Red’in uzun vakittir beklenen oyunu Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde nihayet piyasaya sürüldü. Lakin son gelişmelerle birlikte oyun PlayStation Store ‘dan kaldırıldı ve kullanıcılara geri ödeme yapılacak. Şayet oyunun dijital versiyonunu satın aldıysanız, paranızı geri almak çok daha kolay olacak.

Cyberpunk 2077, PlayStation Store’da aradığınızda artık görünmüyor ve Sony, oyuncuların sürümün dijital sürümü için para iadesi talep etmeleri için bir temas paylaştı. Bu hem PS4 hem de PS5 mağazaları için geçerli olacak.

Playstation Store, CyberPunk 2077

Oyuncular Cyberpunk 2077’nin konsollarda kalitesiz sürüm durumunu keşfetmeye başladığında, geliştirici CD Projekt Red, Sony ve Microsoft’un geri ödeme yapabileceklerini önerdi; lakin, sonunda bu şirketlerle mutabakatın yapılmadığı ortaya çıktı  ve şirket kısa bir müddet içerisinde para iadesi için PlayStation ile irtibata geçmeyi önermeyi bıraktı. Fakat Microsoft, Xbox sürümünü dijital olarak satın alanlara kapsamlı geri ödeme teklif ediyor.

Bu durum Sony için epeyce ender gerçekleşen bir olay. Daha evvel misal durumlarda para iadeleri yapılmıştı, lakin bu boyuttaki bir  oyunda bunun gerçekleştiğini görmek azdır. Tıpkı formda, teknik olarak kusurlu olan birtakım oyunlar PlayStation Store’da bulunmaya devam ediyor.

Şu an itibariyle oyun Xbox One dahil Xbox konsol ailesinde hala mevcut. Fakat oyunu Best Buy’dan satın aldıysanız, para iadesi alabilirsiniz.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI