e
sv

CS:GO’da Her Bütçeye Uygun 9 USP-S Skini

usp s tekno deha | Tekno Deha
avatar

Arda

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO, oyuncu kitlesinin büyük çoğunluğu tarafından sevilen bir oyun ve oyunun bir de skin piyasası var, yani silahların dışındaki, gerçek parayla satılan ve oyunda kozmetik dışında bir işlevi olmayan kaplamalar. USP-S de parayla satılan skin’lerin bulunduğu silahlardan bir tanesi. Kimi bunlara para vermenin mantıksız olduğunu düşünür, kimi sever. Biz de bugün sevenler için her bütçeye uygun USP-S skinlerini derledik. Fiyatlar Steam Topluluk Pazarı‘ndan alınmıştır.

Gece Operasyonu (Görevde Kullanılmış) – 4.50 TL

USP-S | Gece Operasyonu

Listemizdeki ilk ve en ucuz USP-S skini, 4.50 TL fiyatıyla Gece Operasyonu. USP için daha düşük fiyatta çok seçenek olmadığından bunu koyduk fakat yine de 10 TL’nin altında bir USP almanızı tavsiye etmiyoruz. Yine de boş kalmasın diye almak isterseniz, buradan alabilirsiniz.

Anımsama (Görevde Kullanılmış) – 7.30 TL

usp flashback teknodeha | Tekno Deha

Listedeki ikinci USP-S skini ise, 7.30 TL fiyatıyla Anımsama. İlk USP’ye oranla bir nebze iyi olsa da üst düzey bir skin olduğunu söylemek zor. Anımsama’yı Görevde Kullanılmış aşınma durumunda buradan bulabilirsiniz.

Tork (Görevde Kullanılmış) – 10.50 TL

usp tork teknodeha | Tekno Deha

Gerçekten iyi olduğunu düşündüğüm en ucuz USP-S olan Tork, açık renkleri ve yeşili seviyorsanız 10.50 TL gibi düşük bir bütçede sizi memnun edebilir. Ne çok detaylı, ne çok sade olmasıyla ideal bir USP skini olan Tork’u Steam Topluluk Pazarı’ndan almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Proje (Görevde Kullanılmış) – 34 TL

usp blueprint teknodeha | Tekno Deha

Biraz daha yüksek bir bütçede, mavi severlerin tercih edebileceği bir skin olan Proje’ye geldik. Genel olarak siyah ve koyu mavi bir temayla 34 TL bütçede tercih edilebilir olan Proje’yi, bu linkten alabilirsiniz.

Kabuk (Görevde Kullanılmış) – 35.50 TL

usp cortex teknodeha | Tekno Deha

Bu sefer yine aynı bütçede daha açık renkli bir USP-S’e geldik: Kabuk. Pembe-gri renkleri seviyorsanız iskelet temalı bu USP’yi 35.50 TL’ye Steam Topluluk Pazarı’ndan almak için bu linki kullanabilirsiniz.

Canavar Çalışması (Görevde Kullanılmış) – 60 TL

usp monster teknodeha | Tekno Deha

Daha yüksek bir bütçeye geldik. Eğer yeşil rengi seviyorsanız 60 TL bütçede benim favorilerimden olan Canavar Çalışması’nı kesinlikle alabilirsiniz. Benzer bütçede rakip olabilecek pek skin yok iki basamaklı bir bütçede en iyi USP skini Canavar Çalışması diyebiliriz. Kendisini almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Orion (Az Aşınmış) – 150 TL

usp orion teknodeha | Tekno Deha

150 TL bütçede, turuncu-siyah renkleriyle Orion, Az Aşınmış aşınma durumunda, alınabilecek USP-S skinlerinden. Alırken float (aşınma) değerinin düşük olduğundan emin olun, ayrıca üstünde güzel bir çıkartma kombosu bulunan bir USP bulursanız 10-15 TL kadar fazladan verebilirsiniz. Orion’u Steam Topluluk Pazarı’ndan buradan alabilirsiniz.

Neo-Noir (Görevde Kullanılmış) – 200 TL

usp neo noir teknodeha | Tekno Deha

200 TL bütçedeki en güzel USP skinlerinden biri ise şüphesiz Neo-Noir. AWP, M4A4, Glock-18 ve USP-S’ten oluşan serinin her parçası ayrı güzel. Neon renklerini seven biriyseniz, Neo-Noir’i buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Leş Onaylandı (Görevde kullanılmış) – 500 TL

usp kill teknodeha | Tekno Deha

Listemizdeki son ve en pahalı skin ise Görevde Kullanılmış aşınma durumunda ‘Leş Onaylandı’. Üst bütçede bir USP skini arıyor ve kırmızı seviyorsanız Leş Onaylandı, kesinlikle en iyi USP-S’lerden. Kendisini buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Bu listemiz de bu kadardı, başka CS:GO silahlarına da skin listeleri istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Siz hangi USP-S skinini tercih ettiniz? Sitemizdeki diğer oyun haberlerimize buradan, tüm teknoloji haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER