e
sv

CS:GO Takaslarınızda Son Derece Yardımcı Olacak Chrome Eklentisi: CSGO Trader

kapak teknodeha.com | Tekno Deha
avatar

Arda

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhaba, dünkü yazımızda CS:GO’da her bütçeye uygun AK-47 skinlerini derlemiştik. Şimdi ise hem bu eşyaları almak için pazarı kullanırken, hem takas yaparken çok işinize yarayacak bir eklentiyi anlatacağız.

CSGO Trader Eklentisi Nasıl Kurulur

Öncelikle csgotrader.app sitesine girip sayfanın biraz aşağı kısmında bulunan indirme kısmına gelin, kullandığınız tarayıcıya tıklayın (Brave kullanıyorsanız Chrome olanına tıklayın.).

install teknodeha.com | Tekno Deha

Eklentiyi Chrome sayfasından indirdikten sonra, sağ üstteki turuncu eklenti logosuna tıklayarak eklenti menüsüne giriş yapın.

cstrader.teknodeha.com e1612863514273 | Tekno Deha

‘Options’ tuşuna tıklayarak ayarlar menüsüne giriş yapın. Tüm ayarlar isteğe bağlıdır fakat ben kendi kullandığım ve en kullanılabilir olduğunu düşündüğüm ayarları paylaşacağım.

gene teknodeha.com | Tekno Dehapri2 teknodeha.com | Tekno Deha

Not: API Key‘inizi sadece güvendiğiniz uygulama/sitelere verin. Takas tekliflerinizin yönetilmesini sağlıyor, eklenti üzerinden tekliflerle etkileşime geçmek için gerekiyor.

Not 2: Para birimi ve fiyat sağlayıcısını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, ben takası ticaret maksatlı yaptığımdan Buff163 kullanıyorum.

tra teknodeha.com | Tekno Dehainv2 teknodeha.com | Tekno Deha

Son olarak, profil ayarlarındaki +rep butonunu açabilirsiniz. İstediğiniz mesajı profil yorumlarına tek tuşla atmanızı sağlar. Takas işiyle uğraşmıyorsanız gerekli değil.

CSGO Trader Eklentisi Ne İşe Yarar

CSGO Trader, Steam envanterinizdeki CS:GO eşyalarını, Steam’in göstermediği kadar detaylı şekilde size gösterir. Pazarda alım-satım yaparken kolaylık sağlar. Eşyalarınızın nadirliğini, float (aşınma) değerlerini, fiyatlarını ve daha nicesine ulaşmanızı sağlar.

inv teknodeha.com | Tekno Deha

Eklentinin sağladığı özelliklerin tam listesi

-Envanterleri daha göze hitap edecek şekilde gösterir.
-Eşyaların fiyatlarını gösterir.
-Eşyaların float (aşınma) değerlerini gösterir.
-Varsa eşyaların takas yasağı süresini gösterir.
-Eşyaların üzerindeki çıkartmaların değerlerini gösterir.
-İstediğiniz eşyaları seçerek toplam değerlerini görmenizi, liste oluşturmanızı, toplu satmanızı sağlar.
-Eşyaları yeniden eskiye, pahalıdan ucuza gibi şekillerde sıralamanızı sağlar.

Bookmark

Ayrıca eklentide Bookmark sistemi bulunuyor. İstediğiniz eşyaları işaretleyerek eklentinin Bookmark sayfasından görüntülemenizi sağlar, eğer eşyada takas yasağı varsa takas yasağı bittiğinde bildirim yollar, eşya sahibinin profiline, envanterine, takas sayfasına doğrudan gitmenizi, eşyaya not bırakmanızı sağlar.

Eşyaları Bookmark sayfasında görebilmek için, eşyanın bulunduğu envanter sayfasına girip eşyaya tıklayın. Biraz aşağı kaydırırsanız fiyatın gözüktüğü kısmın hemen üstünde bulunan ‘Bookmark and Notify’ tuşunu göreceksiniz. O tuşa bastığınızda eşya artık Bookmark sayfanızda gözükecek.

bookmark2 teknodeha.com | Tekno Deha

Bookmark menüsündeki tuşlarla eşyalara not ekleyebilir, bildirimleri açıp kapayabilir veya zamanlayabilir, eşyayı oyunda inceleyebilir, Topluluk Pazarı’nda görüntüleyebilir, eşyanın bulunduğu envanter linkine gidebilir, eşya sahibinin profil ve takas linklerine gidebilirsiniz.

Bookmark menüsüne eklenti logosuna tıklayarak girebilirsiniz. Aynı yerde bulunan ‘Trade History’ butonuyla geçmişteki tüm takaslarınızı görebilir, ‘Inventory’ butonuyla Steam’e girmeden envanterinize girebilir, ‘Trade Offers’ butonuyla da takas tekliflerinize gidebilirsiniz.

Eklenti bu kadardı, sizce işe yarar mı, kullanır mıydınız? Yorumlarda belirtebilirsiniz. Diğer oyun içeriklerimiz için buraya, tüm teknoloji haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla bu tarz içeriklerde görüşmek üzere.