e
sv

Cities: Skylines Epic Games’te Ücretsiz

cities skylines epic gameste fiyatsiz G6vGM5h6 | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cities: Skylines Epic Games’te Ücretsiz

Epic Games’in geçtiğimiz hafta duyurduğu her gün bir fiyatsız oyun kampanyası başladı, ilk oyun ise Cities: Skylines oldu. Fiyatsız oyun haricinde oyuncuların en sevdiği kupon kampanyası da başladı.

Epic Games’in birinci gün fiyatsız olarak verdiği oyun, 2015 yılında yayınlanan başarılı simülasyon oyunu Cities: Skylines. Oyunu 18 Aralık 19.00’a kadar Epic Games hesabınıza eklerseniz, oyun büsbütün sizin olacak. Buraya tıklayarak oyununuzu fiyatsız alabileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

Cities: Skylines

Ayrıyeten Epic Games’in yeni indirimleri de başladı. Bu indirimlerde kullanabilmeniz için ise sizlere bir de 60 TL’lik kupon veriyor. Kuponu fiyatsız bir formda alabilmek için tek yapmanız gereken bugün armağan edilen oyunu hesabınıza eklemek.

İndirimlere ve kupona dair ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

Yarın hangi oyunun verileceği bilinmiyor lakin o da yarın 19.00’da erişime açılacak. Epic Games’in 31 Aralık’a kadar her gün bir oyun armağan edeceğini hatırlatalım.

Oyun Hakkında

Cities: Skylines’ı türünün diğer örneklerinden çok fazla ayıracak bir özellik yok ama bu oyunun sunduğu bütün özellikleri, her ne kadar fazla yenilikçi olmasa da tam sunması gerektiği gibi, sorunsuz bir şekilde önümüze sermiş. Yani şundan emin olabilirsiniz ki, oyunu oynadığınız süre boyunca hemen hemen hiçbir hata ile karşılaşmayacaksınız. İşin garip kısmı ise, SimCity’nin arkasındaki devasa ekibe rağmen, Cities: Skylines yalnızca 13 kişilik bir ekiple sorunsuz bir oyunu geliştirmeyi başarmış. Burada “Paradox” ekibini tebrik etmeliyiz, az kişi ile çok iş başarmış bir ekip.

Sitemizdeki benzer makalelere ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sıradaki içerik:

Cities: Skylines Epic Games’te Ücretsiz