e
sv

Bir Efsane Daha Xbox Game Pass ’e geldi

bir efsane daha xbox game passe geldi e5FNvhnW | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir Efsane Daha Xbox Game Pass ’e geldi

Efsane oyunlardan biri olan Skyrim Special Edition Xbox Game Pass‘e geldi. Oyuncular Game Pass ile birlikte aylık düşük bir fiyata 100’ün üzerinde oyuna erişim hakkı kazanıyor. Ayrıyeten Game Pass‘e üyeyseniz satın almak istediğiniz oyunları yüzde 20 indirim ile size sunuyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Xbox Game Pass ’e geldi

Microsoft, Bethesda‘yı satın aldığında oyuncuların düşündüğü şeylerden birisi de Bethesda oyunlarının Game Pass’e gelip gelmeyeceğiydi. Görünen o ki Microsoft birinci adımı atarak The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ile açılışı yaptı. Skyrim şu anda yalnızca Xbox kullanıcıları için Game Pass‘de yer alıyor, önümüzdeki periyotlarda de PC için gelebilir.

Game Pass

Special Edition ile birlikte yenilenmiş grafiklere ve görselliğe kavuşuyorsunuz ayrıyeten oyundaki tüm DLC‘lere bu versiyon ile de erişebiliyorsunuz. Oyunu PC üzerinde modlar ile oynayan oyuncular üzülmesin, Xbox üzerinde oyunun kendisine ilişkin bir mod kütüphanesi bulunuyor, bu sayede Skyrim‘i Xbox üzerinde dilediğiniz üzere modlayabilirsiniz.

Oyun Hakkında

200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi Skyrim Special Edition, destansı fanteziyi çarpıcı ayrıntılarla hayata geçiriyor. Özel Sürüm, eleştirmenlerce beğenilen oyunu ve yeniden düzenlenen sanat ve efektler, hacimsel tanrı ışınları, dinamik alan derinliği, ekran alanı yansımaları ve daha fazlası gibi yepyeni özelliklere sahip eklentileri içerir. Skyrim Special Edition ayrıca modların tüm gücünü PC ve konsollara getiriyor. Yeni görevler, ortamlar, karakterler, diyaloglar, zırhlar, silahlar ve daha fazlası – Modlar ile deneyimleyebileceklerinizin sınırı yok.

Web sitemizdeki benzer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI