e
sv

XIII Remake Sürpriz Bir Şekilde Duyuruldu

xiii remake duyuruldu MKMqj2Ze | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Beklenen Oyun XIII Remake Duyuruldu

2000’li yılların başında çıkan birinci şahıs nişancı cinsindeki XIII de tekrar imal kervanına katılarak XIII Remake şeklinde duyuruldu. Tıpkı isimli Belçikalı çizgi romanı baz alan oyun PC, Mac, Playstation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için güncellenmiş olarak dönüş yapacak.

1 yıllık uzunca bir erteleme sonrasında 10 Kasım tarihinde piyasaya sürüleceği duyurulan oyunun metal kutu, 3 sanat kartı ve 13 oyun içi silah kaplaması dahil bir hudutlu sürüm versiyonu da oyuncuların beğenisine sunulacak.

XIII Remake

Oyun, hafıza kaybıyla uyanan ve lidere suikast düzenlediği gerekçesiyle FBI tarafından avlanılan bir adamın kıssasını takip ediyor. Yine üretimin geliştiricisi PlayMagic, yayıncısı ise Microids olarak karşımıza çıkarken, yeniden büsbütün özgününe sadık hücre gölgeli grafikler kullanılacak. PlayMagic’in birebir vakitte yepyeni oyunun müziklerini ve aktör seslerini de yine düzenlediği paylaşılıyor.

Oyun Hakkında

XIII, 2003 yılında piyasaya sürülen ve kült haline gelen, birinci şahıs aksiyon oyununun remake’idir. Kimliksiz bir adam olan “XIII” ün yerine geçerek, solo oyun modunda, beklenmedik gelişmelerle dolu bir maceraya koşuyorsunuz. Aynı ismi taşıyan çizgi romandan esinlenilen oyun, tamamıyla yeniden düzenlenen, eşsiz bir hücre gölgelendirme tasarımı sunuyor. XIII ayrıca çok oyunculu modda şiddetli mücadelelere katılma imkânı tanıyor.

Son olarak Steam’de oyunun ön siparişinin açıldığını berlitelim.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI