e
sv

Bee Network Kayıt Ol ( Bee Network Nasıl Kayıt Olunur? )

bee network kayit ol
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bee Network sistemine dahil olmak isteyip ancak Bee Network Kayıt Ol / Bee Network Nasıl Kayıt Olunur? sorularına yanıt bulamayan kişiler için işte Bee Network’e Kayıt Olma Rehberi işte detaylar..

Bee Coin Nedir?

Bee network, siz değerli üyelerin telefonları aracılığıyla madencilik yaparak kripto para kazanmanızı sağlayan bir mobil network uygulamasının coin (kripto para) birimidir. Bee coin’i kazanmak / madencilik yapmak için tek yapmanız gereken mobil uygulamanızın marketinden (ios veya android farketmez.) Bee Network uygulamasını telefonunuza kurmak. Uygulamayı kurduktan sonra, bir oyun oynuyormuş gibi günlük uygulamaya giriş yaparak kazım/madencilik işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Tek yapmanız gereken günlük giriş yapmak, onun dışında uygulama kendisi kazım işlemlerine başlayacak ve sizin adınıza kazım işlemini (mining) gerçekleştirecek. Bee Coin kazanmak ve kayıt olmak istiyorsanız buraya tıklayarak diğer makalemize gidebilirsiniz.

 

Bee Network Kayıt Ol / Bee Network Nasıl Kayıt Olunur?

Öncelikle Bee Coin kazanabilmek için Bee Network’e kayıt olmak gerekiyor. Bee Network’e telefonunuz yardımı ile kayıt olabilirsiniz. Gelin hep beraber nasıl kayıt olacağınız hakkında detaylıca konuşalım. İlk olarak telefonunuz iOS ise buraya, Android ise buraya tıklayarak, Bee Network uygulamasını cep telefonumuza indirelim. Uygulama telefonumuza başarıyla indirildikten sonra aşağıda bulunan aşamaları atlamadan uygulayalım.

 • Uygulamayı ilk açtığınızda sizi giriş yapma ve kayıt olma pencereleri karşılayacak. Size uygun olan bölümdeki kayıt olma seçeneğini seçerek kayıt olma işlemini başlatın. ( Mail veya Telefon ile kayıt olunabiliyor.)
 • Gerekli olan isim soyisim gibi bilgilerinizi doldurarak ilerleyin, bilgilerinizi doldurduktan sonra sizi Referral Code bölümü karşılayacak. Bee Network uygulaması referans kodunuz bulunmadan sizin sisteme dahil olmanıza imkan vermiyor. Bu referans kodu bölümüne ” flushixy ” yazıyoruz ve Bee Network Kayıt Olma işlemleri başarıyla tamamlandı.

Referans Kodu: ” flushixy ” ( Tırnak işaretleri olmadan kopyalayınız.)

Bee Network Kayıt Ol konulu yazımız buraya kadardı, umarım Bee Network’e Nasıl Kayıt Olacağınız hakkında biraz bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Takıldığınız veya yapamadığınız yerleri ayrıca yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan Teknoloji Haberleri için buraya Kripto Para haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Şahin
  9 ay önce

  Her kese uğurlar arzulayıram. Məndə yeni keçdim fezbuk sayfası ile bir arkadaş önerdi, bana hər gün tıklıyorum.Bakalım nasıl olacak, hayırlısı Allah’tan.

  yorum beğen
 • Musa
  9 ay önce

  İnternetde kesinti oldu bee yi tekrar başlatmak istedim yanlış bir yere tıkladım heralde bee sikindi tekrar indireyim dedim 1690 bee birikmişdi sıfırdan başlattı ne yapmalıyım

  yorum beğen
 • Musa
  9 ay önce

  İnternetde kesinti oldu bee yi tekrar başlatmak istedim yanlış bir yere tıkladım heralde bee sikindi tekrar indireyim dedim 1690 bee birikmişdi sıfırdan başlattı ne yapmalıyım

  yorum beğen