e
sv

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Açıklama Yapacak

fahrettin koca tekno deha 3 | Tekno Deha
avatar

Taha Berk Çelik

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sağlık Bakanı Açıklama Yapacak

Fahrettin Koca

Son dakika gelişmelerine göre Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı saat 17.00 sularında toplandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın toplantı sonrası için açıklama yapması bekleniyor.

Sağlık Bakanı Koca Bugün Toplantı Olacağını Söylemişti

 

Bakan Koca Açıklama Yapacak

Bakan Fahrettin Koca halkımızın aşı için para ödendiği iddialarına yanıt olarak “Vatandaşa verilmeyecek hiçbir hesabımız yok.” şeklinde cevap verip, bugünkü basın toplantısında konu hakkında açıklama yapacağını belirtmişti.

 

Sağlık Bakanımız Yarın Açıklama Yapacak

Fahrettin Koca Açıklama Yapacak

Bakan Koca, “Vatandaşımıza bu anlamda veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yok. Ben yapılan bu yapılaşmayı, dayanışmayı, bozma noktasındaki bu yaklaşımı ahlaki bulmuyorum. Veremeyecek hiçbir hesabımız da olmadı. Özellikle 83 milyon vatandaşımızla birlikte, beraber olarak mücadeleyi devam ettirmekten yana oldum. Başarı da 83 milyon vatandaşımızın olmuş olacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi de vatandaşımızın zihnini bulandırmak isteyenlere cevaben, vatandaşımıza yönelik yarın basın toplantısında detaylı açıklamada bulunacağım.” şeklinde konuştu.

 

Umuyoruz ki güzel haberler ile buluşacağız ve 83 milyon insan sağlığına ve normal yaşamına kavuşacaktır. En yakın süreçte koronavirüs illetinden kurtulma dileklerimizle…

Fahrettin Koca Açıklama Yapacak

 

Sağlık bakanımızın yapacağı açıklama hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu yazımız hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve yaşam kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. teknodeha.com