e
sv

ASUS ZENFONE 8 MİNİ GELİYOR

Adsiz tasarim 4 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ASUS ZENFONE 8 MİNİ GELİYOR

ASUS ZENFONE 8 MİNİ GELİYOR

Asus ZenFone 8 Mini isminde yeni bir akıllı telefon geliyor. Asus bu cihaz iPhone 12 Mini’ye rakip olarak çıkartmak istiyor.

Geçtiğimiz yılı sakin bir şekilde kapatmış olan Asus, 2021’e daha sert bir giriş yapacak gibi görünmekte. Son aylarda telefon satışları düşük olan Asus girdiğimiz yılla beraber satışlarını da artırmayı planlıyor. Asus’un öncelikli hedefi iPhone 12 Mini’ye bir rakip sunmak. Geçtiğimiz saatlerde işte bu hedefini gerçekleştirebileceği bir cihaz ortaya çıktı. Asus ZenFone 8 Mini olarak adlandırılan bu cihaz birçok kişi tarafından oldukça ilgi çekmeye başladı. Şimdilik ortaya çıkan bu cihaz hakkında bir detay bulunmuyor. İlerleyen günlerde cihaz hakkında elde edilen bilgi artacaktır.

iPhone 12 Mini’nin tasarımını incelediğimizde karşımıza 5,4 inç büyüklüğünde bir erkan çıkıyor. Asus’un da sunacağı cihazın ekran boyutunun bu büyüklüklere yakın olması ihtimaller arasında yer alıyor. Son dönemlerde birçok telefonun ekran boyutu oldukça büyük oluyor ama bazı kesimler halen küçük boyutlu cihazları tercih ediyor. Bu modeller küçük olsada oldukça performanslı çalışabiliyor. Güzel bir telefon olmuş ama asus çok telefon satamıyor çok satılacağını düşünmem.

ASUS ZENFONE 8 MİNİ GELİYOR dan hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin ASUS ZENFONE 8 MİNİ GELİYOR hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve donanım kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.