e
sv

Fiyatı 45 TL olan Assassin’s Creed oyunu artık ücretsiz!

Fiyati 45 TL olan Assasins Creed oyunu simdi ucretsiz | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

45 TL Olan Assassin’s Creed Oyunu, Sınırlı Bir Süreyle Ücretsiz Oldu!

Ubisoft, Çin yeni yılı nedeniyle 2015 yılında piyasaya sürdüğü Assassin’s Creed Chronicles: China adlı oyunu ücretsiz olarak verdiği oyunlar arasına ekledi. Steam fiyatı 45 TL olan oyun, 15 Şubat’a kadar herhangi bir ücret ödemeden oynayabileceksiniz.

Assassin's Creed

Video oyun sektörünün en bilinenleri arasında gelen Ubisoft, Çin’in yeni yıl tatili için bir kampanya başlattı. Şirketin 45 TL’ye satın alınabilen, Assassin’s Creed Chronicles: China adlı oyununun kısa bir süreliğine ücretsiz olarak verilmesini sağlıyor. Ubisoft’un başlattığı ücretsiz oyun kampanyası, 15 Şubat Pazartesi gününde son bulacak.

Epic Games’in her hafta ücretsiz oyun vermesine Ubisoft sessiz kalmadı ve sevilen Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed Chronicles: China‘yı ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Oyunun Steam fiyatı 45TL!

Steam’deki fiyatı 45 TL olan Assassin’s Creed Chronicles: China 15 Şubat 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphaneye ekleyerek sonsuza adar sahip olabilirsiniz. Kütüphanenize ekledikten sonra oyunu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

16. yüzyılda Çin’de geçen Assassin’s Creed Chronicles: China, 2.5D platform yapısı ile oyunculara keyifli anlar yaşatıyor. Bildiğiniz Assassin’s Creed oyunlarından farklı olan ancak yine de eğlencesinden ve kalitesinden ödün vermeyen oyun düşük sistem gereksinimleri ile tüm PC’lerde çalışıyor.

Neredeyse her bilgisayarda oynanabilir

Assassin’s Creed Chronicles: China’nın belki de en can alıcı özelliği, en düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarların bile oyunu açabiliyor oluşu. Bu bağlamda Intel Core i3-2105 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı ile 4 GB gibi eski bir bilgisayarda bile oyunu rahatlıkla oynatabileceksiniz.

Bu arada, Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyun, Ubisoft’un özel bir üçlemesinin ilk yapımı. Şirket, 2015 yılında Assassin’s Creed Chronicles: China’yı piyasaya sürdükten bir yıl sonra, Assassin’s Creed Chronicles: India ve Assassin’s Creed Chronicles: Russia isimli oyunları da piyasaya sürdü. Eğer ücretsiz olarak deneyimlediğiniz Assassin’s Creed Chronicles: China’yı beğenirseniz, diğer iki oyunu da Steam aracılığıyla toplamda 90 TL gibi bir ücretle satın alabilirsiniz.

Assassin's Creed

15 Şubat’a kadar oyunu buradan kütüphanenize ekleyip bu oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunu ücretsiz oynayabilmek için Ubisoft hesabınızın olması gerektiğini de söylemekte yarar var.

Assassin’s Creed Chronicles: China sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit)

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz

RAM: 2GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS450 veya AMD Radeon HD5770

Boş alan: 4 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8 veya Windows 8.1 (32/64bit)

İşlemci: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz veya AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz

RAM: 4GB

Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD5870 or better

Boş alan: 4 GB

 

Benzer makaleler için buraya tıklayın.