e
sv

Apple Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklık Üretecek

appledan uygun fiyatli kablosuz kulaklik geliyor airpods pro lite 8lg6QDfE | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklık Üretecek

Kore merkezli TheElec‘in son raporuna nazaran Apple ‘a yakın kaynaklar, şirketin aktif gürültü engelleme fonksiyonunun olmadığı daha uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı doğruladı. AirPods Pro Lite aygıt daha uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Normal şartlarda fiyat/kalite anlamında üst segmente yönelik üretimler yapan şirket farklı bir politika izlemeyi başlamış gibi gözüküyor. Umarız düşük fiyatlı yapayım derken ortaya kalitesiz ürünler çıkartmazlar.

Apple, Lite versiyonunu bilerek geciktirdi

Raporda, Apple ‘ın süratle büyümeye devam eden kablosuz kulaklık pazarındaki pozisyonunu daha da güçlendirmeyi planladığına dikkat çekiliyor. Tamamen kablosuz AirPods Pro Lite kulaklıkların önümüzdeki yılın birinci yarısında piyasaya çıkacağı belirtiliyor. AirPods Pro Lite’ın, faal gürültü engelleme teknolojisini kullanan AirPods Pro‘dan yaklaşık yüzde 20 daha düşük fiyatla satışa sunulmasının beklendiğini de belirtelim.

Apple Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklık

Aygıtın testlerinin yakında başlayacağı ve seri üretime ise önümüzdeki yılın başlarında başlanacağı raporun dikkat çeken kısımları ortasında yer alıyor. Apple’ın, AirPods Pro Lite’ı, AirPods Pro’dan çabucak sonra piyasaya sürmeyi planladığından söz ediliyor. Ayrıca AirPods Pro’nun talebi ve popülaritesi beklentileri aşınca şirketin satışları maksimize etmek için Lite versiyonunu piyasaya sürmek için geciktirdiği ise sızan bilgiler ortasında. Ancak kesin bilgilere ulaşmak için bir süre daha beklemek gerekiyor.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI