e
sv

AppGallery Yeni Yılda da İkramlar Dağıtıyor

AppGallery Yeni Yılda da İkramlar Dağıtıyor
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AppGallery Yeni Yılda da İkramlar Dağıtıyor

21 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 tarihleri ortasında sürecek AppGallery Yeni Yıl Kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için Huawei kimliği ile AppGallery üzerinden “AppGallery ile Yeni Yılda da Daima Kazan” için hazırlanan uygulama listesinden kampanya müddeti içerisinde 1 uygulama indirildiğinde Şanslı Çarkı çevirmek için 1 hak kazanılabilecek. Şanslı Çarkı çeviren kullanıcılar her gün bir sefer, ikramlardan birini kazanıyorlar. Şanslı Çarkı çevirerek kazanılabilecek mükafatlar arasında tüm operatörlerde geçerli Aylık 10 GB internet paketi, Haftalık 1 GB internet paketi, Haftalık 2 GB internet paketi, Günlük 1 GB internet paketi, Günlük 500 MB internet paketi ve 100TL bedelinde Huawei Online Mağaza armağan çeki bulunuyor. İştirakçiler bu ödüllerden haftada 3 sefer kazanım sağlayabilecek. Haftalık 3 kazanma bahtı, günde bir kez Çark çevirme ile kullanılabilecek.

 

Bu ikramlar sonrasında kullanıcılar, şahsî bilgilerini doldurarak, özel çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar. Yeni yıl büyük ödülü 5 şahsa HUAWEI Mate 40 Pro, HUAWEI Matebook 14 ve HUAWEI Watch GT 2 Pro‘dan oluşan Huawei ikram seti. Ulusal Piyango tarafından yapılacak haftalık çekilişin kazananları, İsim, Soyad ve Kent bilgileriyle birlikte Birgün Gazetesi’nde yayınlanacak.

AppGallery Hediye 2 | Tekno Deha

Tüm Android işletim sistemli aygıtlara açık olan AppGallery uygulama mağazası, hepsi kolay ve sıkıntısız bir tarama tecrübesi ile arama yapılabilen haber, toplumsal medya, cümbüş ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama kısmına sahip. Kullanıcılar isterlerse Huawei’nin Petal Search uygulamasını indirip, tüm kaynaklardan tıpkı anda uygulama araması da yapabiliyorlar.

AppGallery, her türlü Android işletim sistemli aygıt için aşağıdaki kontaktan indirilebilir:

https://consumer.huawei.com/tr/campaign/appgalleryilehepkazan/

 

Misal makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI