e
sv

Headland iOS ve Android Aygıtlar İçin Yayınlandı

aksiyon macera oyunu headland ios ve android aygitlar icin yayinlandi sQL6hOsq | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Headland iOS ve Android Aygıtlar İçin Yayınlandı

Yayıncılığını ve glişticiliğini Northplay’in yaptığı, aksiyon macera oyunu Headland, iOS ve Android aygıtlar için yayınlandı. Ayrıyeten oyunun deneme sürümü de mevcut.

Daha evvel ödül alan Northplay stüdyosunun geliştirdiği bu oyun yaklaşık 3 yıldır geliştiriliyor. Aksiyon macera çeşidindeki oyunun geliştiricileri kaliteli ve kolay bir oynanış mekaniğinin üzerine şurası, ayrıyeten sizlere duygusal bir öykü de anlatmak istiyor. Yaklaşık 5 saat süren oyunun, deneme sürümü de mevcut. Siz oyunu indirdikten sonra yaklaşık yarım saat boyunca oyunu deneyebiliyorsunuz. Şayet severseniz sonrasında oyunu satın alabilirsiniz.

Headland

Oyunda rastgele bir formda oyun içi ödeme de bulunmuyor. Şu anda App Store ve Google Play üzerinde oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık olarak 280 MB. Oyunu Android aygıtlara yüklemek için Android 4.4, iOS aygıtlara yüklemek için de iOS 9.0 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekiyor.

Oyun Hakkında

Headland, ödüllü Northplay stüdyosundan hızlı tempolu bir aksiyon macera oyunudur. Tamamen mobil cihazlara özel aksiyon macera türüne dayanan yeni bir deneyim yaşayın. Benzersiz kaydırma ve dokunma tabanlı savaş sistemi ile mobil bir cihazda bile karakterinizi oldukça kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Peki ya sizlerin bu oyun hakkındaki düşünceleri nedir? Bu tarz oyunları seviyor musunuz?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelerimize ulaşmak için buraya göz atabilirsiniz. Tekno Deha-Oyun

 

Sıradaki içerik:

Headland iOS ve Android Aygıtlar İçin Yayınlandı