e
sv

Adidas GMR İle Gerçek Hayattaki Futbol Performansınızı Dijitale Taşımak

adidas gmr gercek hayattaki futbol performansinizi dijitale tasiyan tabanlik TGcntiry | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Adidas GMR İle Gerçek Hayattaki Futbol Performansınızı Dijitale Taşımak

Adidas yenilikçi bir teknoloji ile futbolu dijital ortama taşıyor. Adidas GMR ismindeki teknoloji, futbol oynarkenki hareketlerinizi tanıyor ve FIFA Mobile’a aktarıyor.

FIFA Mobile üzerindeki misyonları gerçek hayatta yerine getirerek mükafatlar kazanıyorsunuz. Örneğin “20 tane sert şut çek”, “5 kez depar at” üzere misyonlar mevcut. Adidas, bu vazifeleri tamamlayıp tamamlamadığınızı otomatik tespit edip ödüllendiriyor. Adidas GMR teknolojisi, EA SPORTS FIFA Mobile ve Jacquard™?by Google iş birliği ile Adidas tarafından geliştirildi.

Adidas GMR’yi kullanmak için tabanlığı ayakkabınızın içine koymak ve GMR App uygulamasını telefonunuza yüklemek kâfi. Bu uygulama sayesinde futbol performansınızı ayrıntılı bir biçimde takip edebileceksiniz.

Adidas GMR

Adidas GMR iç tabanı her cins ayakkabının içine yerleştirilebiliyor. Tabana yerleştirilen çip sayesinde oyuncuların ayak hareketleri dijital oyunla eşleşiyor ve her hareketi oyuna yansıyor. Birebir vakitte oyuncuların alandaki gerçek performansını takip etmelerini, hünerlerini GMR uygulamasına yansıtıp tahlil etmelerini ve arkadaşlarıyla paylaşmak için istatistiklerini senkronize etmelerini sağlıyor. Bu çip, alanda yapılanları takip edip EA Sports FIFA Mobile oyunuyla birleştirerek özel içeriklere erişebilmeye, Ultimate Team OVR’lerini yükseltmeye, liderlik panosundaki meydan okumalarda zafere ulaşmaya imkan tanıyor. Tıpkı vakitte oyuncuların EA SPORTS FIFA Mobile’da ödül kazanarak Ultimate Team performanslarını geliştirmelerini de sağlıyor.

 

Adidas, Joao Felix ile iş birliği yaptı ve GMR’nin güncellenen yüzü Atletico Madrid’de forma giyen 21 yaşındaki Joao Felix oldu. Joao Felix, GMR kullanıcılarını gerçek hayattaki futbol performansını sanal ödüllere dönüştüren yeni bir meydan okuma olan “Prove It with GMR”a davet ediyor. Şut gücüne dayanan çabada GMR iç tabanını giyen oyuncuların, kaleye yanlışsız sert bir şut çekmeden evvel yaratıcı davranarak topla yeteneklerini de sergilemeleri gerekiyor.

Adidas GMR

Kutu içeriğinde neler var?

 • GMR Tabanlık

Tüm futbol ayakkabılarına uygun bir biçimde tasarlanan sağ ve sol ayak için birer adet tabanlık.

 • Jacquard Çip

Tabanlıktaki yuvaya yerleştirilen bu çip, tüm performans bilgilerinizi FIFA Mobile’a aktarmayı sağlıyor.

 • Simetri Çip

Jacquard Çipin simetrisi olarak yük istikrarını korumak için yapılmıştır. GMR tabanlığın içine takılır.

 • Oyuncu Kartı

Kutunun üstünde Paulo Dybala’nın oyuncu kartı yer alıyor.

 • USB Kablo

Jacquard çipi şarj etmek için USB şarj kablosu.

 • GMR Kılavuz

Türkçe kullanma kılavuzu.

Bu tabanlık hakkında ayrıntılı bilgi için ve satın almak için https://www.adidas.com.tr/tr/gmr adresini ziyaret edebilirsiniz. Adidas GMR, Adidas mağazalarında da satılıyor. FIFA Mobile’ı aşağıdaki ilişkilerden yükleyebilirsiniz.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI