e
sv

Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

2020-ford-puma-fiyatlarinda-15-bin-tlye-varan-indirim-firsati-cTR4GuH3.jpg
avatar

Ali Akpoyraz

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ford Puma Aralık ayı fiyatlarında 15 bin TL’ye varan indirim fırsatı! İşte Aralık ayı güncel fiyatları…

2020 Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

Son aylarda sıfır otomobil piyasasında fiyatlar sürekli yükselişteydi. Ancak bu defa Aralık ayı fiyatlarında indirim görüldü! Ancak yine de her yeni yılda olduğu gibi, önümüzdeki yeni yılın gelmesi ile birlikte birçok 2020 model sıfır araç modellerinin fiyatlarında artış olması bekleniyor. Bilindiği üzere yeni ÖTV düzenlemesi ile birlikte vergisiz satış fiyatı 130 bin TL’nin altında olan araç modellerine yüzde 50 ÖTV ve bunun yanında yüzde 18 KDV uygulanıyor. 130 bin TL üzeri fiyata sahip sıfır otomobil modellerinin fiyatlarında ise ÖTV oranı yüzde 80 ve yine buna ek olarak yüzde 18 KDV uygulanıyor.Ancak tüm bu vergilerin getirmiş olduğu fiyat artışlarına rağmen yine de vatandaşlar otomobil almaktan geri durmuyor. Zira vatandaşlar, pandemi nedeni ile toplu taşımadan kaçınmak için, yolculuklarını şahsi araçlar ile gerçekleştirmeyi daha mantıklı bulduğundan, otomobil satın almayı aynı zamanda salgından korunmak için bir önlem olarak görüyor. Elbette bu durum ekonomik durumu elverenler için geçerli, zira içinde bulunduğumuz dönemde ikinci el piyasası bile cep yakar durumda. 

Ford, Fiesta, Focus, Puma, Kuga, Ecosport, Mondeo, Galaxy, S-MAX, Edge, Mustang gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Ford, 2020 model sıfır araç modellerine yeniden zam yaptı.

 

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile sürekli değişen fiyatlar derken, Aralık ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

 

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2020 model Ford Puma güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

 

İşte 2020 model Ford Puma modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;

2020 Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

Style SUV 1.0L EcoBoost 95PS 6 İleri Manuel BenzinÖnceki fiyat: 224.800 TL

2020 Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!Style SUV 1.0L EcoBoost 95PS 6 İleri Manuel BenzinGüncel fiyat: 217.700 TL
2020 Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!

Style SUV 1.0L EcoBoost 125PS 7 İleri Otomatik BenzinÖnceki fiyat: 291.300 TL

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ford Puma Fiyatlarında İndirim Fırsatı!